Ogłoszenie numer: 4121437, z dnia 2021-01-26

„MPW MED. INSTRUMENTS" to krajowy lider zajmujący się projektowaniem oraz wytwarzaniem wirówek laboratoryjnych i medycznych od przeszło 70-ciu lat. Firma istnieje i rozwija się na rynku od 1948 roku

Aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Pracownik montażu urządzeń elektrycznych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Manualny montaż sprzętu medycznego.
  • Kontrola jakości w procesie montażu.
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego,
  • samodzielność,
  • doświadczenie na stanowisku montażu urządzeń elektrycznych,
  • znajomość elektroniki oraz układów chłodniczych mile wdziana.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, świadczenia z ZFŚS).
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności.