Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Wołomin
Numer: StPr/24/0995
OBOWIĄZKI:
obsługa magazynu (przyjmowanie dostaw, kontrola i układanie towaru, kompletacja i przygotowywanie paczek do wysyłki, wystawianie dokumentów magazynowych);rozwożenie towaru z magazynu do pobliskich punktów handlowych firmy;drobne naprawy i konserwacje w obiektach firmy,dbanie o porządek terenu zewnętrznego (koszenie trawy, odśnieżanie, ogólne porządki, itp.);dbałość o stan techniczny sprzętu firmowego, samochodów, budynków;Wymagania na tym stanowisku obejmują:umiejętności manualne - "złota rączka", niezbędne do wykonywania drobnych napraw w budynku, typowe prace jak w każdym gospodarstwie domowym, nic dużego ani ciężkiego;bystry umysł do szybkiego rozwiązywania zaistniałych problemów technicznych;zaradność i samodzielność;uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa wózka widłowego
Uprawnienia: pracowitość, sumienność, zdolności manualne
Uprawnienia: dobra obsługa komputera
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : "złota rączka"

Miejsce pracy:

Wołomin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie