Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracownik gospodarczy terenu zewnętrznego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/06426
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie w czystości terenu zewnętrznego: - koszenie, - grabienie, - zamiatanie, - podlewanie zieleni, - pielęgnacja, - odśnieżanie w okresie zimowym. Utrzymanie porządku wewnątrz budynku: - maszynowe mycie posadzki,- mycie przeszkleń, - inne prace związane z utrzymaniem porządków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik gospodarczy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie: zasadnicze, umiejętność realizacji prostych prac zgodnie z instrukcjami przełożonego, pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.Godziny pracy: 6-14.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy