Ogłoszenie numer: 9228820, z dnia 2024-09-17

Firma Metpol jest jednym z głównych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów takich jak: panele ogrodzeniowe, bramy, słupki, furtki, nowoczesne ogrodzenia palisadowe.

Pracownik do obsługi zgrzewarki / prościarki do drutu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • praca przy ręcznej i maszynowej obróbce metalu
  • realizacja powierzonych zadań produkcyjnych
  • dbałość o jakość wykonywanych wyrobów

Wymagania

  • doświadczenie min 1 rok pracy na produkcji
  • wykształcenie: mile widziane techniczne
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • praktyczne umiejętności obróbki metalu

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • różnorodność wykonywanych projektów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym zespole