Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Tarczyn
Numer: StPr/21/0423
OBOWIĄZKI:

organizowanie spotkań i konferencji, prowadzenie kalendarza, przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji, obsługa sprzętów biurowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, przygotowywanie prostych dokumentów np. umów oraz innych dokumentów firmowych, uzupełnianie baz danych, komunikacja z innymi firmami i partnerami, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także przesyłek kurierskich), dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy, zamawianie materiałów biurowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie mile widziane, dobra znajomość komputera, komunikatytwność, dobra organizacja czasu pracy

Miejsce pracy:

Tarczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie