Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

organizator Forum Ekonomicznego

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biura Prasowego Forum Ekonomicznego
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Nr ref.: 2021
Obowiązki na stanowisku pracy:
  • kreowanie i prowadzenie współpracy z mediami z Polski i zagranicy,
  • prowadzenie mediów społecznościowych Fundacji
  • kreowanie wizerunku konferencji i wydarzeń statutowych w mediach,
  • przygotowanie i organizacja debat w Polsce i za granicą
  • pisanie postów, komunikatów i opisów imprez organizowanych przez Instytut
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w mediach, wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość świata mediów społecznościowych
  • umiejętność samodzielnego pisania i przygotowywania informacji i oficjalnych dokumentów,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dokładność i dobra organizacja pracy własnej,
  • co najmniej podstawowe informacje o ekonomii i gospodarce

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym,
  • możliwość wykorzystania własnych pomysłów i ciekawych rozwiązań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • stały kontakt z językiem
  • wyjazdy krajowe i zagraniczne