Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pomocnik stolarza meblowego
Miejsce pracy: Łomianki
Numer: StPr/20/1197
OBOWIĄZKI:

Pomoc stolarzowi w wykonywaniu i następnym montażu mebli stanowiących wyposażenie mieszkań lub innych lokali; łączenie elementów za pomocą kleju, śrub, gwoździ lub zszywek; szlifowanie; heblowanie; frezowanie; oklejanie mebli; lakierowanie, bejcowanie lub malowanie powierzchni drewnianych; montowanie mebli i przymocowywanie ich do ścian

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Stolarz meblowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: montowanie i skręcanie mebli
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT B
Uprawnienia: montaż mebli

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : praca z rysunkiem, planem mebli; dobra kondycja fizyczna; dokładność i cierpliwość [Umiejętność 1] : podstawowa znajomość projektowania i produkcji mebli, znajomość materiałów dfo produkcji mebli tj. płyta meblowa, płyty

Miejsce pracy:

Łomianki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego