Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pomocnik piekarza
Miejsce pracy: Łomianki
Numer: StPr/22/0855
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie zgodnie z wytycznymi surowców do produkcji: mieszanek piekarskich, mąk i dodatków oraz dokonywanie ważenia i wsypywania produktów piekarskich do mieszarek;współuczestniczenie w przygotowaniu faz fermentacyjnych ciast w specjalnych mieszarkach oraz półproduktów zgodnie z recepturą i z zachowaniem wszystkich parametrów technologicznych;wykonywanie dzielenia i formowania ciast (ręczne lub mechaniczne) i nakładanie kęsów ciasta do koszyczków;dokonywanie oceny organoleptycznej surowców, faz fermentacji i półproduktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : na danym stanowisku pracodawca nie wymaga doświadczenia - w razie potrzeby pracodawca zapewnia szkolenie; znajomość powyższego języka obcego wymagana z powodu pracy w zespole pracowników posługujących się językiem ukraińskim.

Miejsce pracy:

Łomianki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego