Pomoc kuchenna

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu Gastronomicznego w Warszawie osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Szpital przy ul. Szamockiej w Warszawie

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez (przyuczymy).

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny).

Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Kontakt telefoniczny: 606 898 220

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Elastyczny grafik pracy: zmianowa, także w weekendy,
  • Darmowy posiłek w trakcie zmiany,
  • Dodatki, dodatek frekwencyjny, bonusy, pakiety medyczne,
  • Terminowe wypłaty,
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego.
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zadania:
  • Wydawanie posiłków do łózek pacjentów,
  • Pomoc na kuchni, przygotowywanie kanapek, obróbka produktów spożywczych.