Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/03601
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie półproduktów do produkcji dań ciepłych i zimnych kuchni azjatyckiej, zgodnie z opracowanymi recepturami, w tym obróbka wstępną warzyw, owoców, mięs i innych surowców do produkcji dań (mycie, obieranie, czyszczenie, rozdrabnianie), przygotowywanie farszów, sosów. Utrzymywanie porządku w magazynach spożywczych, chłodni i warzywniaku i dbanie o rotacje towarów. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy, czystość w kuchni i pomieszczeniach przyległych, sprzętów i naczyń oraz odzieży ochronnej. Utrzymywanie porządku na zmywalni, w tym obsługa zmywarki oraz mycie ręczne naczyń i sprzętu kuchennego. Sprzątanie zmywalni i innych pomieszczeń kuchennych, opróżnianie koszy na śmieci. Reagowanie na potrzeby w zakresie utrzymania właściwego porządku zgłaszane przez użytkowników restauracji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie A2, mile widziane doświadczenie na kuchni, mile widziane orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy