Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pokojowa
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/06300
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pokoi oraz innych pomieszczeń, takich jak korytarze, windy lub recepcje; zgłaszanie rzeczy zaginionych; informowanie przełożonego o znalezionych usterkach; uzupełnianie artykułów eksploatacyjnych i konsumpcyjnych; wymiana ręczników oraz pościeli; przekazywanie niezbędnych informacji innym pracownikom; współpraca z personelem sprzątającym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pokojowa (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe; 3 miesiące doświadczenia zawodowego na stanowisku "pokojowa"; znajomość języka polskiego na poziomie A2; mile widziana znajomość języków rosyjskiego i ukraińskiego.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy