Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pokojowa
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/05070
OBOWIĄZKI:
utrzymywaniu czystości oraz dbaniu o funkcjonalność wynajmowanych gościom pokojów, według ustalonych w danym obiekcie standardów; zmienianiu pościeli, ręczników, kosmetyków i środków higienicznych przeznaczonych dla gości oraz innych rzeczy, które są przeznaczone do użytku gościa hotelowego; realizowaniu zgłaszanych przez gości życzeń będących w zakresie obowiązków pokojowej (np. oddanie ubrań do pralni hotelowej); dbaniu o porządek w hotelowych ciągach komunikacyjnych, m.in. korytarze, hole, schody, windy; odkurzaniu wykładzin w pokojach;myciu podłóg, sanitariatów, okien w pokojach;dbaniu o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń zainstalowanych w pokojach, a w przypadku usterki powiadomienie o tym odpowiedniej osoby; uzupełnianie minibarów, dostarczanie posiłków okazjonalnych do pokoju;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pokojowa
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie brak lub niepełne podstawowe;

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy