Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pielęgniarka k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/04043
OBOWIĄZKI:
- sprawowanie opieki dostosowanej do potrzeb osób przewlekle somatycznie chorych - udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej - dbanie o bezpieczeństwo Mieszkańców - organizowanie pracy podległego personelu na zmianie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pielęgniarka (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie pomaturalne/policealne (pielęgniarstwo), 1 rok doświadczenia zawodowego, umiejętność pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi, prawo do wykonywania zawodu.Obowiązki: - sprawowanie opieki dostosowanej do potrzeb osób przewlekle somatycznie chorych - udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej - dbanie o bezpieczeństwo Mieszkańców - organizowanie pracy podległego personelu na zmianie [Zgłoszenia: 22 625 63 42, a.zieba@dpsswsalezego.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 370 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy