Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Piaskarz
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Numer: StPr/24/862
OBOWIĄZKI:
Obsługa piaskarki, w której znajduje się ścierniwo. Obsługa specjalistycznego sprzętu. Przygotowanie do konserwacji powierzchni metalowych i betonowych. Oczyszczanie do odpowiedniego stopnia czystości i chropowatości powierzchni. Przygotowanie do malowania metalizacji, podłączenie i rozłączenie sprzętu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych
Uprawnienia: umiejętność pracy w grupie, dokładność
Uprawnienia: wymagana dyspozycyjność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : piaskowanie metai[Umiejętność 1] : brak problemów z kręgosłupem[Inne] : 0 miesięcy - osoba zatrudniona będzie wykonywać podstawowe proste obowiązki przyuczające pod nadzorem osoby z doświadczeniem.ad 8) godziny pracy : dwie zmiany 06-14 , 14-22 ewentualnie według zapotrzebowania zmiana nocna 22-06 (4 , 8 lub 12 h według zapotrzebowania )

Miejsce pracy:

Mińsk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim