Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Opiekun rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/02362
OBOWIĄZKI:
realizacja procesów rekrutacji (spotkanie kwalifikacyjne z kandydatem; poszukiwanie wakatu; skierowanie osoby w celu otrzymania dokumentów zezwalających na podjęcie pracy; kompletna opieka nad procesem zatrudnienia); utrzymywanie kontaktu mailowego/telefonicznego/bezpośredniego) z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji, praca w systemie CRM
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw rekrutacji pracowników (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Program Word
Uprawnienia: Program Excel
Uprawnienia: Program Power Point

Wymagania inne:

wykształcenie średnie ogólnokształcące; umiętność obsługi komputera Word,Ecxel,Power Point; 3 miesiące doświadczenia zawodowego w rekrutacji pracowników

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy