Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Operator surowcowy
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/22/1121
OBOWIĄZKI:

przygotowanie materiałów i opakowań do produkcji wg zasad fifo "pierwsze przychodzi, pierwsze wychodzi", przygotowanie peryferii dla surowca do produkcji wpisywanie do zapisów produkcji, kodów dostaw materiałów przygotowanych do produkcji pakowanie, identyfikowanie i przemieszczanie niewykorzystanych materiałów do produkcji po jej zakończeniu, użytkowanie maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną oraz dbałość o ich stan czystości i sprawności, minimalizacja ilości wytwarzanych odpadów i składowanie odpadów w wyznaczonych miejscach oraz ich segregowanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

zdolności manualne, sprawność fizyczna, sumienność, pracowitość

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 385 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie