Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Nauczyciel przedszkola k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/07498
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć edukacyjnych z dziećmi od 2,5 do 6 lat,opieka nad dziećmi,prowadzenie dokumentacji (dzienniki);
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Edukacja przedszkolna
Język: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: Program Excel
Uprawnienia: Program Word
Uprawnienia: Pierwsza pomoc przedmedyczna
Uprawnienia: obsługa komputera - excel, word

Wymagania inne:

Praca w godzinach: 08:00 - 16:00;Wymagania:- wykształcenie wyższe; kierunek/specjalność edukacja przedszkolna;- umiejętności pedagogiczne do pracy z dziećmi;- kurs pierwszej pomocy przedmedycznej;- obsługa komputera - excel, word- 1 rok doświadczenia zawodowego- mile widziana znajomość języków obcych;

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy