Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Nauczyciel matematyki i fizyki (18/18 pensum)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/06300
OBOWIĄZKI:
- nauczanie matematyki i fizyki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel fizyki i astronomii
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (matematyka, fizyka), przygotowanie pedagogiczne.Obowiązki:- nauczanie matematyki i fizyki***Wynagrodzenie od 2800 zł brutto. Faktyczne wynagrodzenie nauczyciela będzie wynikało od posiadanego wykształcenia i stopnia awansu zawodowego zgodnie z rozporządzeniem MEN w sprawie wysokości minimalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli, ogólnych warunków przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz wynagradzania za pracę w dniu wolnym od pracy (Dz. U z 2021 roku, poz. 787)[Zgłoszenia: sp140@edu.um.warszawa.pl, 22 615 73 04 w godzinach: 08:00-15:00]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy