Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Nauczyciel języka polskiego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14010
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie lekcji w 3 klasach ósmych i jednej 7.Sprawdzanie prac,ocenianie, przygotowanie uczniów do egzaminu z j. polskiego po szkole podstawowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel języka polskiego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (filologia polska), wiedza z zakresu metodyki nauczania, dobra komunikacja z dziećmi, rodzicami i współprcownikami, 6 m-cy doświadczenia zawodowego.Obowiązki: Prowadzenie lekcji w 3 klasach ósmych i jednej siódmej. Sprawdzanie prac, ocenianie, przygotowanie uczniów do egzaminu z j. polskiego po szkole podstawowejPraca 20h tygodniowo (18h etat + 2h nadgodziny)[Zgłoszenia: sekretariat@sp2.warszawa.pl, telefonicznie: 22 667 46 54]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy