Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Murarz k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/03032
OBOWIĄZKI:
ROBOTY KONSERWACYJNO REMONTOWE OBIEKTÓW KUBATUROWYCH W ZAKRESIE ZAJMOWANEGO STANOWISKA WYMAGANIA DODATKOWE: -ZABUDOWY Z PŁYT K/G -UKŁADANIE GLAZURY -WYKONYWANIE GŁADZI SZPACHLOWYCH NIEZBĘDNE DOKUMENTY W PROCESIE REKRUTACYJNYM DO POBRANIA NA STRONIE ozgst.wp.mil.pl SKŁADANE DOKUMENTY MUSZĄ BYĆ OPATRZONE BIEŻĄCĄ DATĄ ORAZ ZAWIERAĆ ORYGINALNE PODPISY KANDYDATA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Murarz
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, 1 rok doświadczenia zawodowego.Obowiązki: ROBOTY KONSERWACYJNO REMONTOWE OBIEKTÓW KUBATUROWYCH W ZAKRESIE ZAJMOWANEGO STANOWISKA WYMAGANIA DODATKOWE: -ZABUDOWY Z PŁYT K/G -UKŁADANIE GLAZURY -WYKONYWANIE GŁADZI SZPACHLOWYCH NIEZBĘDNE DOKUMENTY W PROCESIE REKRUTACYJNYM DO POBRANIA NA STRONIE ozgst.wp.mil.pl SKŁADANE DOKUMENTY MUSZĄ BYĆ OPATRZONE BIEŻĄCĄ DATĄ ORAZ ZAWIERAĆ ORYGINALNE PODPISY KANDYDATA [Zgłoszenia: kontakt telefoniczny: 261 848 266, ozgst.personalna@ron.mil.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy