Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Monter konstrukcji targowo-wystawienniczych
Miejsce pracy: Pomiechówek
Numer: StPr/22/0796
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie oraz transportowanie elementów i podzespołów konstrukcji targowo-wystawienniczej; Montowanie konstrukcji targowo-wystawienniczej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętności:- analizowania dokumentacji montażowej konstrukcji targowo-wystawienniczej;- dobierania oraz przygotowywanie narzędzi i urządzeń montażowych do pracy;- posługiwania się narzędziami oraz urządzeniami stosowanymi podczas montażu konstrukcji targowo-wystawienniczej;- oceniania miejsca montażu pod względem zgodności z założeniami projektowymi konstrukcji targowo-wystawienniczej;- montowania elementów i podzespołów oraz odpowiednich akcesoriów konstrukcji targowo-wystawienniczej;- sporządzania dokumentacji powykonawczej oraz odbiór i ocena jakościowa wykonania konstrukcji targowo-wystawienniczej;- wypełniania obowiązującej u pracodawcy dokumentacji.

Miejsce pracy:

Pomiechówek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim