Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Numer: StPr/24/0272
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie konstrukcji stalowych do spawania, Cięcie i szlifowanie krawędzi metalowych elementów, Obsługa różnych narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, Wykonywanie prac serwisowych na terenie kompleksów przemysłowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : Umiejętność obsługi elektronarzędzi (tj. szlifierka, wkrętarka etc.)Prace zlecane będą potencjalnym zleceniobiorcom do realizacji na terenie dużych inwestycji budowlanych, poza siedziba firmy, takich jak budowy i rozbudowy elektrowni, rafinerii itp na terenie całego kraju. Zleceniobiorcom z zagranicy zostanie zapewnione zakwaterowanie na koszt zleceniodawcy. Prace będą wykonywane w wymiarze 168 godzin miesięcznie w oparciu o umowę zlecenie. W związku iż na wyżej wymienionych projektach technicznych zaangażowani są pracownicy z całego świata język angielski w stopniu komunikatywnym jest często bardzo pomocny.

Miejsce pracy:

Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 720,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim