Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Monter instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0005
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji hydraulicznych z różnych rodzajów stali, wykonywanie pracy zgodnie ze wskazaniami przełożonego. Umiejętność wykonywania instalacji zgodnie z rysunkiem technicznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: montowanie instalacji sanitarnych
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

montaż instalacji hydraulicznych ze stali czarnej i nierdzewnej, montaż izolacji termicznych[Inne] : Praca wykonywana na terenie województwa mazowieckiego, jak również według zleceń na terenie kraju.

Miejsce pracy:

Ożarów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego