Młodszy Specjalista w Dziale Zabezpieczania Przychodów i Prewencji Nadużyć
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MS/ES/HM/93/0421
Twój zakres obowiązków
  • Kontakty telefoniczne z klientami, urzędami;
  • Analiza danych klientów podanych na umowach telekomunikacyjnych pod kątem nieprawidłowości i ich wyjaśnianie;
  • Współpraca z innymi obszarami biznesowymi;
  • Obsługa klienckich przypadków wysokiego użycia telekomunikacyjnego oraz wnioskowanie o zaliczki;
  • Analiza prawidłowości naliczeń za wykonane połączenia telekomunikacyjne.
Nasze wymagania
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w Zespole zorientowanym na realizację celów;
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych.
To oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;
  • Niezbędne narzędzia pracy.