Interesujesz się serwisem sprzętów medycznych? A może chcesz pracować w globalnej firmie działającej w obszarze opieki zdrowotnej?

Dołącz do naszego zespołu jako Młodszy Specjalista ds. serwisu sprzętu medycznego!

Młodszy specjalista ds. serwisu sprzętu medycznego
Miejsce pracy: Warszawa
oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS-płatne urlopy, L4)
  • wynagrodzenie w wysokości 7700zł brutto
  • możliwość uzyskania premii
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • możliwość home office kilka dni w miesiącu
zadania
  • przyjmowanie przysyłanych aparatów (pomp) do warsztatu
  • dezynfekcja przyjmowanych pomp
  • korekta danych dotyczących urządzeń w SAP
  • wstępna diagnostyka pomp trafiających na warsztat
  • rejestracja zgłoszeń serwisowych w systemie informatycznym
  • rejestracja pomp dostarczanych do serwisu
  • przyjmowanie i potwierdzanie dostaw części zamiennych
  • nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową, wysyłka do kalibracji, nadzór nad terminowym wykonaniem usługi
oczekujemy
  • otwartości i chęci do nauki
  • umiejętności obsługi komputera (praca na systemach firmy)
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego