Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Narzędzia do zwinnej nauki: Linkedin Learning, Legimi, Harvard Business Review
  • Biuro w centrum Warszawy, tuż przy Ogrodzie Saskim
  • Pracę z zachowaniem work life balance
  • Kartę sportową oraz prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Młodszy Specjalista ds. realizacji umów, mFaktoring

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: SPE/47/0321

Proponujemy współpracę w oparciu o umowę zlecenie w Departamencie Obsługi Faktoringu w mFaktoring.

Nasza propozycja jest szansą na dobry start kariery zawodowej w obszarze faktoringu. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. U Nas czeka na Ciebie uśmiechnięty zespół oraz przyjazna atmosfera pracy.

Wierzymy, że Nasza współpraca będzie dla Ciebie okazją do nauki i rozwoju kompetencji.

Zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy to:

  • prowadzenie bieżącej weryfikacji faktur
  • identyfikacja ryzyk związanych z brakiem zapłaty za faktury
  • monitorowanie odbiorców za pomocą kanałów elektronicznych
  • potwierdzanie sald z odbiorcami
  • rozliczanie płatności i wykonywanie księgowań
  • pobieranie opłat

Masz to COŚ?

  • znasz aplikacje pakietu MS Office
  • komunikujesz się w j. angielskim
  • lubisz pracę zespołową
  • jesteś samodzielny/samodzielna oraz dokładny/dokładna w wykonywaniu obowiązków
  • bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • potrafisz pracować pod presją czasu i wymagań
  • jesteś gotowy/gotowa współpracować z nami od poniedziałku od piątku, po 8 godzin pracy dziennie