Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Młodszy Specjalista ds. Prawnych
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Przeglądanie prawa oraz analizowanie rozstrzygnięć sądowych i literatury prawniczej.
  • Pomoc w reorganizacji firm, włączając w to połączenia, przekształcenia i zamknięcia.
  • Opracowywanie różnorodnych dokumentów prawnych.
  • Pisanie opinii prawnych i krótkich raportów.
  • Tworzenie ważnych dokumentów biznesowych i korporacyjnych.
  • Komunikacja z urzędami i sądami.
  • Pomoc kolegom w bieżących projektach.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe prawnicze.
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego.
  • Dobrą znajomość prawa korporacyjnego i umów handlowych.
  • Mile widziane doświadczenie z klientami biznesowymi.
  • Umiejętność obsługi umów z elementami własności intelektualnej to atut.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Analityczne myślenie i skuteczność w pisaniu.
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę,
  • Hybrydowy model pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Karta Multisport,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Ubezpieczenie grupowe.