Ogłoszenie numer: 8938579, z dnia 2024-04-17

Klient portalu Praca.pl

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • praca nad komunikacją z klientami poprzez bazę danych
  • aktywne wychodzenie do klientów z promocjami, akcjami rabatowymi – zarządzanie akcjami promocyjnymi
  • współtworzenie i realizacja planu marketingowego
  • współpraca z agencjami marketingowymi, grafikami i drukarniami - zarządzanie logistyką materiałów marketingowych
  • przygotowywanie treści / opracowanie komunikacji w social media
  • tworzenie materiałów poligraficznych i innych materiałów wspierających sprzedaż
  • współpraca z centrami handlowymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe  - mile widziane kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie promocjami, prowadzenie kampanii w Internecie/ social mediach)
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność tworzenia i redagowania tekstów
  • wiedza na temat branży e-commerce oraz marketingu internetowego
  • doświadczenie w prowadzeniu profili w social mediach – Facebook, Instagram
  • praktyczna znajomość programu Canva
  • kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność zarządzania priorytetami

Oferujemy

  • kreatywne stanowisko pracy
  • pracę w trybie stacjonarnym – w siedzibie firmy
  • pracę w stabilnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, karty rabatowe do placówek naszych sieci)