Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Biurze Taryfikacji Ubezpieczeń Klientów Indywidualnych na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. analizy danych
Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?:
  • Weryfikacja poprawności polis
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych
  • Eksploracja danych
  • Poszukiwanie zależności i trendów
  • Przeprowadzanie analiz statystycznych portfela produktów majątkowych.
Co oferujemy?:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń merytorycznych oraz językowych
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00).
Czego oczekujemy?:
  • Wykształcenia wyższego lub nauki na V roku studiów (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, metody ilościowe)
  • Znajomości narzędzia SQL
  • Mile widziana znajomości programów SAS/R
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w tym średniozaawansowanego MS Excel)
  • Doświadczenia w analizie dużych baz danych
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia
  • Zainteresowania obszarem data science
  • Chęci nawiązania długotrwałej współpracy w zgranym i sympatycznym zespole
  • Samodzielności, systematyczności oraz skrupulatności w działaniu.