Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Młodszy menadżer
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Numer: StPr/21/0003
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie restauracją i koordynacja pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi w McDonalds procedurami operacyjnymi, personalnymi, szkoleniowymi i ochrony środowiska.Ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji;Kierowanie zespołem pracowników na obszarach restauracji w tym: obszar produkcji, obszar sprzedaży, zaplecze, sala restauracyjna i teren zewnętrzny.Wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówką zgodnie z zasadami bezpieczeństwa restauracji i procedurami obowiązującymi w McDonalds.Sporządzanie raportów dotyczących działalności operacyjnej restauracji.Obsługa poszczególnych stanowisk pracy w restauracji - w razie potrzeby.Tworzenie atmosfery gościnności na każdym etapie wizyty gościa w restauracji poprzez zindywidualizowane i autentyczne witanie oraz żegnanie gości.Nawiązywanie kontaktów z gośćmi oraz aktywne poszukiwanie ku temu możliwości.Oferowanie pomocy w trakcie wizyty w restauracji (m.in. asysta przy kioskach samoobsługowych, pomoc dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych).Wykazywanie troski o zapewnienie gościom spersonalizowanej obsługi;Odpowiedzialność za zapewnienie komfortowych warunków na sali jadalnej.Monitorowanie procesu obsługi donoszenia zamówień do stolików (Table Service).Określanie czynników, które mogą negatywnie wpłynąć na doświadczenie gościa i aktywne działanie w celu ich wyeliminowania lub zmiany sytuacji.Współpraca z innymi pracownikami i kadrą menadżerską polegająca na instruowaniu innych członków zespołu na sali w celu zapewnienia obsługi gości na najwyższym poziomie.Przekazywaniu innym pracownikom i kierownikowi zmiany konstruktywnej informacji zwrotnej dotyczącej jakości produktów i obsługi gości.Wspieraniu rozwoju i szkoleniu kandydatów na stanowisko Lider Gościnności.Pełnienie roli ambasadora marki McDonalds poprzez znajomość oferty produktowej, wartości odżywczych oraz zagadnień związanych z historią i kulturą McDonalds.Konsekwentne dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek, nienaganną prezencję i właściwy ubiór.Wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy, w tym także odpowiedzialność za powierzony obszar funkcjonowania restauracji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

4 miesiące doświadczenia w pracy w restauracji na stanowisku pracownik restauracji/ instruktor.Umiejętność obsługi kasy fiskalnej, umiejętność sporządzanie zamówień, kierowanie zespołem.Wymagana dyspozycyjność w godzinach popołudniowych i nocnych oraz w weekendy. Komunikatywność.Praca w zespole z pracownikami i menadżerami pochodzenia ukraińskiego.

Miejsce pracy:

Grodzisk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim