Posiadasz wiedzę z podstawowych procesów HR?

Chcesz wzbogacić swoje doświadczenie o pracę w profesjonalnym dziale wsparcia firmy z branży IT?

Mamy dla Ciebie świetną okazję do podniesienia swoich kwalifikacji i nauczenia się czegoś nowego!

Młodszy Konsultant Wsparcia Klienta ds. Oprogramowania HR
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Obsługa klientów programu Symfonia HR (telefon, czat, email)
  • Aktualizacja baz wiedzy i tworzenie dokumentacji
  • Przeprowadzanie i dokumentowanie testów aplikacji
Co oczekujemy:
  • Zrozumienie podstawowych procesów HR
  • Znajomość narzędzi Jira, Confluence
  • Podstawy testowania oprogramowania
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy pod presją
Doświadczenie dodatkowe:
  • Przeprowadzanie obsługi klienta
  • Znajomość narzędzi HR
  • Przygotowywanie dokumentacji testowej
Nasza oferta:
  • Praca w rozwijającej się firmie z branży IT
  • 5 dodatkowych dni urlopu na wolontariat
  • Programy rozwoju i szkolenia
  • Pakiety benefitów: MultiSport, MultiLife, opieka medyczna, ubezpieczenie życiowe
  • Bonusy: świąteczne, uznaniowe, za wyniki
  • Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy
  • Wydarzenia integracyjne i sportowe oraz więcej