Ogłoszenie numer: 4460616, z dnia 2021-04-14

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej (diagnosta laboratoryjny) / Młodszy asystent (mgr biologii / mgr biotechnologii) w Ośrodku Dawców Szpiku

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Praca z materiałem biologicznym
  • Wykonywanie badań laboratoryjnych (metody biologii molekularnej i metody biochemiczne) z zakresu transfuzjologii
  • Obsługa systemu laboratoryjnego
  • Obsługa aparatury medycznej
  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (analityka medyczna, biologia, biotechnologia)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, samodzielność, dyscyplina pracy
  • Inicjatywa i zaangażowanie, otwartość na wprowadzanie nowych metod diagnostycznych
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Internet)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym

Oferujemy

  • Umowę o pracę (zastępstwo)
  • Pracę w renomowanej placówce medycznej
  • Ciekawą pracę w zespole diagnostyczno – naukowym
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych