Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars S.A. jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Młodszy Analityk Systemu ERP
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Obsługa zgłoszeń w aplikacji ITSM (Jira).
  • Praca na gotowych procedurach SQL
  • Testowanie zmian oraz nowości na środowiskach testowych zgodnie z założeniami dokumentacji projektowej
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie zgłoszenia błędów i awarii dot. oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów użytkowników związanych z aplikacjami ERP w organizacji
  • Analiza i grupowanie powtarzających się incydentów
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie zmian oraz nowości w funkcjonalnościach oprogramowania
  • Współpraca z pozostałymi Działami IT w ramach realizacji wsparcia dla użytkowników organizacji
  • Wsparcie klienta zewnętrznego procesu API

Poszukujemy osoby, która posiada:
  • Znajomość zagadnień baz danych, w tym znajomości języka SQL oraz praktyczna umiejętność zastosowania zapytań SQL w relacyjnych bazach danych
  • znajomość jednego lub kilku obszarów biznesowych: zasady obiegu dokumentów handlowych i magazynowych, sprzedaż, logistyka, finanse, księgowość
  • wykształcenie w kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • komunikatywność, umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • chęć do poszerzania wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem pracy
  • punktualność
Mile widziane:
  • Znajomość aplikacji SAFO
  • doświadczenie związane z wdrażaniem modułów systemów klasy ERP
  • znajomość pakietu OFFICE z ukierunkowaniem na excel

Oferujemy:
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Przestrzenne biuro w dogodnej lokalizacji (Stacja Metra Młociny)
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju poziomego jak i pionowego wewnątrz struktury Inter Cars