Dla naszego Klienta producenta i dystrybutora oferującego szeroką gamę opraw oświetleniowych przeznaczonych do zastosowań przemysłowych poszukujemy:

Menedżer ds. inwestycji oświetlenia
Miejsce pracy: Warszawa
Kluczowe zadania:
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Obsługa rynku docelowego (zakłady przemysłowe, inwestorzy instytucjonalni, hurtownie, firmy instalatorskie etc.)
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Negocjowanie warunków transakcji
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Uczestnictwo w targach branżowych
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej
  • Realizacja planów sprzedażowych
Wymagania:
  • 2-3 lata doświadczenia w branży oświetleniowej, szczególnie w sprzedaży opraw LED
  • Dobra znajomość elektrotechniki i techniki świetlnej
  • Umiejętność budowania relacji i prowadzenia negocjacji
  • Samodzielność, elastyczność, komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Stabilną formę zatrudnienia – umowę o pracę
  • Niekorporacyjne podejście – dbamy o work-life balance