Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Menedżer biura w kuchni cateringowej
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/02808
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie rozliczeń w kuchni cateringowej tj. magazyn, raporty żywieniowe, logistyka dostw posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy administracyjni i sekretarze biura zarządu (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, inne, kierunek: administracja, ekonomia
Uprawnienia: Program Excel

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie pomaturalne/policealne(administracja, ekonomia), bardzo dobra znajomość programu EXCEL konieczna do tworzenia tabel rozliczeniowych, 1 rok doświadczenia zawodowego.Obowiązki:- prowadzenie rozliczeń w kuchni cateringowej tj. magazyn, raporty żywieniowe, logistyka dostw posiłków[Zgłoszenia: 601 966 030, biuro@assopieka.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy