Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Menadżer do spraw personalnych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/12834
OBOWIĄZKI:

rekrutacja i dopełnianie wszystkich formalności związanych z zatrudnianiem pracowników; dopełnianie formalności przy zatrudnianiu cudzoziemców, m.in. rejestracja i odbiór oświadczeń o zamiarze powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcom w Urzędzie Pracy; odbiór informacji starosty o braku możliwości zaspokojenia potrzeb kadrowych w oparciu o lokalny rynek pracy; ocena dokumentów dostarczonych przez cudzoziemców pod kątem legalności pobytu i zatrudnienia; zamawianie ogłoszeń z ofertami pracy; zamawianie materiałów marketingowych dotyczących zatrudnienia; prowadzenie dokumentacji personalnej; kontrola i nadzorowanie aktualizacji wymaganych badań lekarskich oraz kontrola i organizacja szkoleń BHP

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie dowolne.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy