Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Mechanik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/1008
OBOWIĄZKI:
- zapewnienie ciągłego funkcjonowania maszyn i instalacji produkcyjnych;- przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych oraz remontów maszyn i instalacji zgodnie z ustalonym harmonogramem;- udział w modernizacji maszyn i urządzeń;- rozwiązywanie bieżących awarii w maszynach i instalacjach w zakresie mechanicznym i pneumatycznym;- ocena stanu technicznego maszyn i urządzeń;- diagnozowanie przyczyn awarii maszyn oraz ich naprawa;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne, kierunek: mechanika, mechatronika, inżynieria mechaniczna lub pokrewna

Wymagania inne:

- zdolność do diagnozowania i naprawy usterek mechanicznych;- umiejętność interpretacji dokumentacji technicznej oraz schematów hydraulicznych i pneumatycznych;- wiedza na temat zasad smarowania, pneumatyki i rysunku technicznego;- umiejętność pracy w zespole oraz efektywnej współpracy z działem produkcji i utrzymania ruchu;- doświadczenie w obsłudze sprzętu pomiarowego;- samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz w zakresie konserwacji maszyn;

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie