Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Mechanik - diagnosta samochodowy k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/04509
OBOWIĄZKI:
- kompleksowa diagnostyka usterek pojazdów dostawczych i ciężarowych;- samodzielna naprawa pojazdów samochodowych; - wykonywanie czynności eksploatacyjnych; - utrzymywanie najwyższej jakości wykonywanych prac;- rozwój umiejętności związanych z diagnostyką pojazdów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe. Co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.Praca w godz. 6:00-14:00.Wynagrodzenie: 4023 zł brutto + 402 zł premii - w sumie wynagrodzenie nie niższe niż najniższa krajowa.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 023 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy