Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Manikiurzystka
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/01095
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie profesjonalnych manicure i pedicure zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dbanie o higienę narzędzi i przestrzeni roboczej. Utrzymywanie stosownych poziomów zapasów kosmetyków i narzędzi. Doradzanie klientom w kwestiach dotyczących pielęgnacji paznokci i dłoni. Przyjmowanie rezerwacji i obsługa klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Manikiurzystka (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: podstawowe
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Umiejętność wykonywania Manicure i Pedicure
Uprawnienia: stylizacja paznokci metodą hybrydową i manicure kombinowany
Uprawnienia: Przedłużanie paznokci
Uprawnienia: Manicure kombinowany, manicure frezarkowy, Mix Media zdobnictwa oraz wycinanie skórek za pomocą frezu i narzędzi

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe; 3 lata doświadczenia zawodowego na takim samym lub podobnym stanowisku; umiejętność wykonywania manicure i pedicure; manicure kombinowany, manicure frezarkowy, Mix Media zdobnictwa oraz wycinanie skórek za pomocą frezu i narzędzi; umiejętność stylizacji paznokci metodą hybrydową i manicure kombinowany; umiejętność wykonania pedicure podologicznego; umiejętność przedłużania paznokci; znajomość języka polskiego na poziomie A2

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 330 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy