Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Manager gminnej strefy rozwoju
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/0177
OBOWIĄZKI:
Po zaliczeniu szkolenia obsługa zadań placówki GSR planowanej do uruchomienia na terenie gminy właściwej dla miejsca zamieszkania kandydata, w tym: 1) wdrażanie celów projektu Akceleratory Biznesu Studentów; 2) wdrażanie celów inicjatywy programowej Gminne Strefy Rozwoju; 3) obsługa zadań placówki Akademickiego Biura Karier planowanej do utworzenia na terenie gminy; 4) zarządzanie placówką lokalnego punku informacji handlowej pracodawcy w tym przygotowanie wniosków kredytowych (zleceniodawcami tylko podmioty gospodarcze); 5) promocja (aktywny udział) w aktywności ruchowej szczególnie biegi, sport siłowy, sztuki walki).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Kontrakt menedżerski

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach