Magister Farmacji
Lokalizacja: Warszawa

Praca w aptece szpitalnej. Przyjęcia prowadzimy do szpitali LUX MED Onkologia znajdujących się na terenie Warszawy.

Zapraszamy do współpracy.

 My zadbamy o:
  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • pracę w aptece szpitalnej w szpitalu o wysokim standardzie w zakresie medycyny wysokospecjalistycznej;
  • zatrudnienie na pełen wymiar etatu na podstawie umowy o pracę;
  • dodatki pozapłacowe (min. opieka medyczna, karta sportowa - na preferencyjnych warunkach);
  • miłą i przyjazną atmosferę.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku farmacja;​
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu farmaceuty;
  • wiedzę w zakresie procedur specyficznych dla sektora farmacji;
  • doświadczenie w pracy w aptece szpitalnej będzie dodatkowym atutem;
  • życzliwość i otwartość w kontakcie z Pacjentami i współpracownikami;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, uczciwość.
Twoje zadania:
  • przyjmowanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych do apteki szpitalnej;
  • nadzór nad prawidłowym stanem ilościowym produktów leczniczych i wyrobów medycznych oraz prowadzenie ewidencji ich braku;
  • sporządzanie leków recepturowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych komórkom organizacyjnym szpitala;
  • udzielanie informacji o lekach personelowi medycznemu oraz Pacjentom;
  • monitorowanie stanów magazynowych apteki.