Magister Farmacji
Miejsce pracy: Warszawa
TWÓJ ZAKRES ZADAŃ:
  • Prowadzenie sprzedaży wysokiej jakości produktów leczniczych i wyrobów medycznych
  • Udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych w oparciu o standardy opieki farmaceutycznej
  • Konsultacje i współpraca z personelem centrum medycznego w celu zapewnienia pacjentom kompleksowej opieki
  • Sporządzanie leków recepturowych
  • Monitorowanie stanów magazynowych w aptece
TO OFERUJEMY:
  • Elastyczna formuła zatrudnienia - umowa o pracę lub umowa zlecenie
  • Dyżury 8 godzinne oraz dzień wolny za pracę w sobotę
  • Praca z najwyższej jakości asortymentem, zgodnie ze standardami opieki farmaceutycznej
  • Szkolenia produktowe, sprzedażowe i ze standardu porady farmaceutycznej,
  • System premiowy, doceniający zaangażowanie i dbałość o doświadczenia pacjentów
  • Wsparcie Kierownika Apteki oraz Zespołu na każdym etapie pracy
  • W pełni finansowana prywatna opieka medyczna (również dla rodziny) wraz z pakietem sportowym
  • Dofinansowanie platformy benefitowej - preferencyjne ceny biletów do kina, teatru lub karty zakupowe oraz zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Internetowe kursy języka angielskiego
  • Możliwość uczestniczenia w dodatkowych inicjatywach, np. tworzenia czasopisma Twój Farmaceuta
NASZE OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe, tytuł Magistra Farmacji
  • Ukończony staż w aptece ogólnodostępnej
  • Dyspozycyjność (poniedziałek - piątek godz. 7:30 - 20:00, sobota 8:00 - 14:00)
  • Zaangażowanie i dbałość o dobro pacjentów oraz jakość obsługi
  • Umiejętność budowania dobrych relacji

Dowiedz się jak przebiega proces rekrutacyjny na stronie https://praca.medicover.pl/medicover_apteka