Ogłoszenie numer: 5553942, z dnia 2021-09-22

Omnipack Sp. z o.o. Centrum Logistyczne

Omnipack to lider rynku logistyki dla eCommerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 firm w realizacji zamówień i zaspokojeniu potrzeb e-konsumentów - zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wierzymy, że w skostniałej branży logistycznej można mocno namieszać - w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę.

Ale Omnipack to przede wszystkim ludzie. Konkretne osoby, wiedza i doświadczenie - to one stoją za sukcesem firmy. Jeśli wierzysz w potencjał eCommerce, a Twoim priorytetem jest rozwój zawodowy i realny wpływ na tworzenie czegoś nowego - dołącz do nas !

Magazynier

Miejsce pracy: mazowieckie / Nadarzyn

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Nadarzyn, Al. Katowicka 66

  • przyjmowanie dostaw
  • kompletacja i pakowanie zamówień
  • obsługa zwrotów

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • odpowiedzialność, sumienność
  • samodzielność
  • mile widziana książeczka sanepidu

Oferujemy

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w trybie zmianowym od poniedziałku do piątku: 6-14; 14-22
  • umowę zlecenie, po 3 miesiącach zatrudnienia umowę o pracę
  • możliwość rozwoju wraz z rozwojem firmy