Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Magazynier
Miejsce pracy: Błonie
Numer: StPr/22/0528
OBOWIĄZKI:
Transport opakowań zbiorczych lub palet na magazynie oraz ich właściwe rozmieszczanie; załadunek i rozładunek opakowań zbiorczych lub palet; wykonywanie czynności w brygadach osób z Ukrainy, Rosji lub Guzji, bieżąca komunikacja z nimi i raportowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: uzbecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej
Uprawnienia: możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagana podstawowa znajomość systemu prowadzenia gospodarki magazynowej. Konieczna znajomość jednego z ww. języków obcych ze względu na fakt wykonywania pracy w brygadach osób z Ukrainy, Rosji, Gruzji, Uzbekistanu, Kirgistanu, konieczność komunikowania się z nimi a także raportowania pracy w jednym z ww. języków.

Miejsce pracy:

Błonie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego