Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/01304
OBOWIĄZKI:
• Kompletowanie zamówień z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych • Obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym • Kontrola zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy • Pakowanie towaru• Konfekcjonowanie i etykietowanie towaru (drobne elementy)• Przygotowanie towaru do wysyłki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie podstawowe.Obowiązki: Kompletowanie zamówień z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych Obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym Kontrola zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy Pakowanie towaru Konfekcjonowanie i etykietowanie towaru (drobne elementy) Przygotowanie towaru do wysyłki

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy