Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Lider zespołu obsługi klienta z językiem niemieckim i angielskim
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Główne zadania na stanowisku:

  • zarządzasz kilkunastoosobowym zespołem Doradców Klienta w sklepie internetowym oferującym części motoryzacyjne
  • dbasz o budowanie pozytywnych relacji w swoim zespole
  • projektujesz systemy motywacyjne
  • monitorujesz i realizujesz wyznaczone KPI ilościowe i jakościowe
  • wdrażasz zmiany systemowych i procesowe, bierzesz czynny udział w rozwoju projektu
  • organizujesz i rozliczasz czas pracy doradców klienta
  • przygotowujesz krótko i długookresowe raporty z pracy zespołu
  • dbasz o optymalizację procesu obsługi klienta

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie minimum B2
  • co najmniej dwa lata doświadczenia w obszarze zarządzania zespołem Contact Center
  • wyższe wykształcenie
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • znajomość programu Microsoft Excel i umiejętność przygotowywania raportów
  • dobra organizacja pracy, zdeterminowanie i samodyscyplina
  • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej.
Oferujemy:
  • Pasjonującą, wciągającą i pozbawioną monotonii pracę w nowoczesnej, dużej firmie
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i wysokie standardy pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy oraz młodą duchem atmosferę w firmie
  • Szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Biuro zaraz przy linii Metro Młociny