Lider / Liderka ds. Księgowości
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Nadzorowanie księgowania i analizy ksiąg rachunkowych.
  • Zapewnienie zgodności dokumentacji z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi.
  • Analiza kont księgowych i weryfikacja rozliczeń.
  • Obliczanie podatków i przygotowywanie deklaracji (CIT, VAT).
  • Raportowanie do GUS, NBP oraz innych instytucji.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i współpraca z audytorami.
  • Zarządzanie zespołem młodszych księgowych.
Wymagania:
  • Biegła znajomość Enova365 (wymagane).
  • Minimum 5 lat doświadczenia w biurze księgowym.
  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych.
  • Wykształcenie w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Silne zainteresowanie biznesem i księgowością.
Oferujemy:
  • Wspierający zespół.
  • Ciągły rozwój kompetencji.
  • Pracę w modelu 100% zdalnym.
  • Stabilną współpracę w rozwijającej się grupie Value Finance.
  • Najnowsze narzędzia IT (Saldeo, Enova 365, PowerBI).
  • Dla chętnych spotkania integracyjne oraz stały dostęp do platformy Mindgram.