Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Kupiec
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0825
OBOWIĄZKI:

Pozyskiwanie klientów głównie z Turcji, Bułgarii, Grecji; transport towarów z Turcji do Polski; zakup owoców i warzyw; rozładunek i załadunek towarów; poszukiwanie dostawców bezpośrednio na terenie Turcji, Bułgarii, Grecji; dbanie o relacje z dostawcami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

[Inne] : dokładność; punktualność; sumienność; wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów; wysoko rozwinięte zdolności analityczne, negocjacyjne i interpersonalne; komunikatywność; łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów; gotowość do samodzielnego planowania i podejmowania decyzji; posiadanie wyższego wykształcenia w dowolnym kierunku; znajomość języka tureckiego konieczna ze względu na pozyskiwanie klientów głównie na rynku tureckim; mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym; zdolności komunikacyjne i interpersonalne, w tym umiejętność nawiązywania relacji biznesowych; dyspozycyjność ze względu na możliwe częste wyjazdy służbowe.

Miejsce pracy:

Ożarów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego