Kupiec / Manager Kategorii
Miejsce pracy: Warszawa | Numer ref.: CM/037/TMI

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • planowanie strategiczne w ramach kategorii (tworzenia planów, harmonogramów projektów i ich realizacja)
  • zarządzanie powierzonymi kategoriami
  • pozyskiwanie ofert
  • realizacja założonego budżetu
  • monitorowanie i analiza wyników sprzedaży i możliwości substytucji produktów w kategorii
  • współpraca z działem analitycznym
  • współpraca z innymi kluczowymi w firmie działami
  • bieżąca kontrola jakości stocków magazynowych (krótkie terminy, poziom rotacji, itp.)
  • monitorowanie działań konkurencji, śledzenie trendów rynkowych
  • kontrola wyników w oparciu o przyjęte założenia budżetowe

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie jako manager kategorii
  • znajomość kategorii zdrowia i urody oraz wiedza z zakresu potrzeb konsumentów
  • monitorowanie danych rynkowych a także orientacja w trendach
  • umiejętność analitycznego myślenia i sprawnego wykorzystywania danych
  • umiejętności negocjacyjne
  • bardzo dobra znajomość Office
  • dobra organizacja pracy
  • wysoko rozwinięta umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • perspektywę rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • samodzielność oraz swobodę działania
  • pracę z doświadczonym zespołem specjalistów
  • dogodna lokalizacja w biznesowym otoczeniu
  • opieka medyczna
  • karta sportowa

Oferta dotyczy pracy stałej