Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Kucharz
Miejsce pracy: Łomianki
Numer: StPr/21/1280
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie posiłków, punktualnie przyrządzanie zdrowych i kalorycznych posiłków, przyjmowanie produktów z magazynu, kwitowanie ich odbioru w raportach żywieniowych i dbanie o racjonalne ich zużycie, wydawanie porcji zgodnie z normami żywieniowymi, utrzymywanie w stanie używalności powierzonego sprzętu kuchennego i dbanie o czystość w pomieszczeniach kuchennych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: brak przciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
Uprawnienia: doświadczenie pracy w kuchni

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : dbanie o czystość w kuchni, dokładność i zaangażowanie

Miejsce pracy:

Łomianki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego